Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Un parc de distractii fix din Elvetia este in cautare de un mecanic cu experienta, pentru repararea diferitelor sisteme hidraulice si pneumatice. Sunt asteptate CV-urile candidatilor cu experienta si cunostinte de limba germana. Locatia: Elvetia Durata: 7 luni, cu posibilitate de prelungire Program de munca: zilnic de la 09:00 la 18:00 ( cu o ora pauza), 6 zile pe saptamana Varsta: 25 – 45 ani Limbi straine: cunoasterea limbii germane la nivel conversational. Concediu anual: da Cazare: este oferita de catre angajator pentru suma de 350.00 €/ luna Remuneratie: 3000.00 € brut / luna Pentru intrebari sau detalii va stam la dispozitie cu mare placere!

Cerinte

- varsta cuprinsa intre 20-45 de ani - cunostinte de limba germana la nivel conversational sau engleza; - experienta in acest domeniu de activitate de minimum 2 ani; - amabilitate si flexibilitate.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja