Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Elvetia

Descrierea jobului - Elvetia

Un parc de distractii fix din Elvetia este in cautare de un mecanic cu experienta, pentru repararea diferitelor sisteme hidraulice si pneumatice. Sunt asteptate CV-urile candidatilor cu experienta si cunostinte de limba germana. Locatia: Elvetia Durata: 7 luni, cu posibilitate de prelungire Program de munca: zilnic de la 09:00 la 18:00 ( cu o ora pauza), 6 zile pe saptamana Varsta: 25 – 45 ani Limbi straine: cunoasterea limbii germane la nivel conversational. Concediu anual: da Cazare: este oferita de catre angajator pentru suma de 350.00 €/ luna Remuneratie: 3000.00 € brut / luna Pentru intrebari sau detalii va stam la dispozitie cu mare placere!

Cerinte

- varsta cuprinsa intre 20-45 de ani - cunostinte de limba germana la nivel conversational sau engleza; - experienta in acest domeniu de activitate de minimum 2 ani; - amabilitate si flexibilitate.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai