Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Palmiye Deserts cauta vanzatori/vanzatoare. Palmiye ofera excelenta in domeniul delicateselor de cofetarie de peste 5 ani, avand mii de clienti multumiti si sute de produse naturale si delicioase comercializate in doua puncte de vanzare

Cerinte

-Consilierea clientului in alegerea produselor noastre -Aranjarea sortimentelor de deserturi in vitrina -Ambalarea produselor in cutii specifice volumului cumparat de client -Incasarea contravalorii cash sau card si emiterea bonului fiscal -Servirea produselor comandate de clienti in locatie la mese -Prepararea produselor de cafenea - cafea/cappuccino/ ciocolata calda /ceai / fresh-uri, take away sau la masa -Verificarea stocului si al necesarului de prajituri sau bauturi pentru aprovizionare Salariu atractiv + tips!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai