Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire post: Reprezentant Comercial Delegat in Franta (Chargé de Mission Comerce) Vrei sa incepi o cariera intr-un mediu de lucru competitiv in strainatate ? Inter Finance Solutions cauta angajati cu nivel avansat de limba franceza. Nu se percep taxe de mediere intrucat postul este pentru compania noastra, o companie multinationala ce dispune de propriul departament de recrutare. Responsabilitati si beneficii: Responsabilitati : - amelioararea vanzarilor din magazinele in care veti fi alocat pentru o perioada cuprinsa intre 1 si 4 saptamani; - realizeazarea diagnozei comerciale si implementeaza masurile de corectie adecvate ; - asigurarea respectarii exigentelor calitative si cantitative in cadrul magazinelor ; - contributie prin expertiza la imbunatatirea indicatorilor de performanta ; - raportari periodice direct catre management cu privire la acțiunile și măsurile corective luate pentru realizarea obiectivelor; - participare in mod regulat la sedinte cu echipa de specialisti de la sediul central. Beneficii: - oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes într-un mediu cu standarde ridicate de competitivitate; - pachet salarial atractiv; - cursuri de formare in strainatate; - cazare, transport, masina, laptop, telefon de serviciu asigurate.

Cerinte

Candidatul ideal : - minimum 3 ani experienta in retail ; - fluenta in limba franceza, atat in comunicarea orala cat si in cea scrisa ; - cunostinte medii de operare cu pachetul Office (Outlook, Word, Excel); - puternice abilitati de comunicare si relationare, atat cu clientii, cat si cu echipa; - abilitati de a analiza informatii/baze de date economice; - dinamic, ambitios, bine organizat si serios.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja