Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de recrutare Head-Hunting, cu o experienta de 15 ani in recrutarea nationala si internationala, va ofera oportunitatea de a lucra in lanturi de restaurante din Marea Britanie, fara a plati nici un fel de comision sau taxa! Pozitiile disponibile in acest moment sunt: - Junior Sous Chef - cu minim 6 ani experienta in bucatarie - Chef de partie - cu 2-3 ani experienta in bucatarie Oferta: - salarii cuprinse intre 1250 lire net/luna – 1450 lire net/luna, in functie de pozitie si experienta - contract legal de munca pe minim un an - asigurare medicala si sociala, incluse - 4 saptamani de concediu platit, dupa 12 luni de lucru - cazare gratuita pentru 2-4 saptamani, in majoritatea locatiilor - o masa gratuita in timpul programului de lucru – posibilitate de promovare - training gratuit Asistenta permanenta pe parursul relocarii si ulterior, din partea companiei de recrutare britanice. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Cerinte

- Junior Sous Chef) cu minim 6 ani experienta in bucatarie - Chef de partie - cu 3-4 ani experienta in bucatarie - experienta trebuie obligatoriu dovedita cu acte - limba engleza la nivel mediu - disponibilitate si dorinta pentru un angajament de 2-3 ani Studii: Școală profesională

10 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja