Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie : Chelner / Ospatar Tara : Germania Locatie : München Pozitii disponibile: 3 Locul de munca: Companie privata Salariu : 1000 Euro net pe luna Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana, cu doua zile libere • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : gratuita, este asigurata de angajator • Masa : gratuita, este asigurata de angajator • Costul transportului este suportat de candidat • Ore suplimentare , • Concediu platit,

Cerinte

Conditii de recrutare: • Cunostinte medii(B2) de limba germana scris si vorbit • Experienta nu este un impediment / Se ofera sprijin in perioada de inceput • Bune maniere, rezistenta psihica • O bună cunoaștere a vinului si servirii. (Restaurantul ofera peste 100 de sortimente de vin) • Experiența în hotel/ restaurante / Gastronomie • Flexibillitate, seriozitate • Lucru in echipa, colegialitate • Permisul de conducere constituie un avantaj Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba germana completat, si o poza cu dvs.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja