Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam chelnerite pentru lucru in Franta (Corsica), pentru perioada mai - septembrie. Transport si cazare asigurate. Oferta salariala atractiva. Rog sa fiu contactata doar de cei care indeplinesc cerintele mentionate.

Cerinte

Cerinte: - cunostinte avansate de Limba Franceza - experienta de lucru de minim 6 luni pe pozitie de chelner – constituie avantaj experienta anterioara de lucru pe o pozitie similara, in afara tarii - abilitati foarte bune de comunicare si sociabilitate - disponibilitate imediata - orientare catre client - seriozitate si proactivitate - spirit de echipa Oferim: - transport si cazare gratuite - contract de munca intocmit pentru perioada de lucru agreata - oferta salariala foarte buna - posibilitatea de a acumula experienta intr-un mediu de lucru international - posibilitatea de a va consolida cunostintele de Limba franceza - experienta unei veri de neuitat Cautam chelnerite pentru lucru in Franta (Corsica), pentru perioada mai - septembrie. Transport si cazare asigurate. Oferta salariala atractiva. Sunt intocmite forme legale de angajare, contract in leasing pe perioada determinata. Mai multe detalii la cerere/solicitare. Rog sa fiu contactata doar de cei care indeplinesc cerintele mentionate.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja