Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii vacante: 100 ( sunt pozitii la departamentul food and beverage , housekeeping, front ofice) Pachetul postului pt Internship/Training in industria hoteliera in Anglia: - contract de munca pe perioada 12 luni ca si stagiar - salariu 6,70-7 gbp/h pt candidatii care au peste 21 ani - 37-45 h/munca per saptamana - 2 zile libere/saptamana - Concediu platit pana la 28 de zile calculat in functie de numarul zilelor lucrate per an - Inregistrare la schema SSP (schema de pensii) si Nino (asigurare medicala) - Cazarea si masa asigurate de angajator contra sumei de 150-300 gbp/luna cu utilitatile incluse, se deduce din salariu. Contractele incep in martie-aprilie 2016

Cerinte

- varsta 20-35 ani - nivel mediu limba engleza; - cazier curat - un minim de experienta in domeniul hotelier (bar, terasa, restaurant) - abilități de comunicare cu clienții

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja