Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Chirurg ortoped spital Danemarca Număr poziții:5 Dată începere: august 2014 Responsabilități: Activități specifice specializării Implicare în proiecte de cercetare în domeniu Salariu: 82.000 – 90.000 euro/ an Concediu plătit 6 săptămâni 37 ore/ săptămână Participarea la cursuri și congrese naționale și internaționale Mediu de lucru occidental Curs de limba daneză în Budapesta (timp de 6 luni, cazare asigurată) Asistență pentru relocare Program de integrare Vă rugăm aplicați doar cu CV în engleză

Cerinte

Profil candidat: Califcare și experiență în ortopedie sau neurochirug specializat în tratarea afecțiunilor coloanei vertebrale Experiență anterioară minimum 2 ani Limba engleză vorbit/citit/scris nivel avansat Poate efectua operații în concordanță cu funcția departamentului principal și regional Cunoașterea procedurilor de rutină și a tehnicilor minim invazive Cazier curat

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja