Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Atributii:  Citirea contoarelor electrice pe zona alocata in termenul stabilit;  Incarcarea si descarcarea terminalelor;  Identificarea contoarelor nefunctionale si rapoartarea lor Experienta:  Experienţă de minimum 1 an intr-un post similar. Studii:  Studii medii tehnice.

Cerinte

Cunostinte specifice:  Cunostinte privind aparatele de masurare;  Cunostinte minime de informatica (IT). Competente si abilitati:  Un nivel ridicat de etica de lucru si integritate morala;  Bune abilitaţi de organizare si gestionare a timpului;  Capacitate de a stabili bune relatii de lucru si de a comunica eficient;  Spirit de iniţiativă, creativitate şi flexibilitate;  Posesor permis de conducere categoria B. Oferta (bonusuri, beneficii):  Pachet salarial competitiv;  Bonusuri pentru performanta;  Beneficii non-financiare: certificari, training, etc.;  Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja