Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Realizeaza vizite in diverse magazine pe baza unui scenariu prestabilit si va juca rolul unui client real interesat de achizitia unor produse sau servicii, dar pe parcusul vizitei evalueaza angajatii si aspectul magazinului. - Dupa vizita, completeaza un chestionar, oferind informatii clare despre vizita realizata. - Timpul alocat pregatirii, efectuarii si finalizarii acestor vizite este de aproximativ 3 ore. Beneficii Oferite Echivalentul/ ora al unui salariu net de minim 2000 RON Plata/proiect In anumite situatii evaluatorul achizitioneaza produse pe parcursul vizitei care ii sunt decontate si pe care le poate pastra sau beneficiaza de anumite servicii, gratuit. Implementarea unui proiect de mystery shopping, ajuta firmele sa evalueze performantele si eficienta angajatiilor.

Cerinte

Cerinte -minim 28 de ani; -cunostinte sau experienta in domeniul amenajarilor interioare si constructii -spirit de observatie; -memorie buna; -capacitate de a respecta termene limita; -acces permanent la internet; -abilitati dezvoltate de comunicare; -cunostinte solide in utilizarea Microsoft Word si a internetului; -punctual; -serios;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja