Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca aveti timp liber si doriti sa obtineti un venit suplimentar, va place sa mergeti la cumparaturi si sunteti o persoana atenta la detalii - atunci sunteti persoana potrivita pentru a fi client misterios. Ce face un client misterios? Clientul misterios viziteaza diverse locatii, joaca rolul unui client real, se arata interesat de achizitia unor produse sau servicii, si pe parcursul acestei vizite evalueaza atat angajatii (amabilitatea acestora, abilitatile lor de vanzare) cat si aspectul interior si exterior al locatiei. Dupa realizarea acestei vizite, clientul misterios completeaza on-line un chestionar – in care prezinta detaliat toate aspectele observate, evaluand obiectiv atitudinea angajatului cu care a interactionat. Beneficii: Plata se face in functie de efortul depus si in cel mai scurt timp de la finalizarea vizitei; Program de lucru flexibil, pe care il decideti singur in functie de disponibilitatea dumneavoastra; Posibilitatea colaborarii pe o perioada nedeterminata; Posibilitatea de a beneficia de o serie importanta de beneficii, plecand de la revizii gratuite pentru automobilul personal, mese la restaurant, etc.

Cerinte

-Responsabilitate -Atentie la detalii -Minimum studii medii -Acces la internet -Varsta minima 18 ani -Program flexibil -Disponibiliatea de deplasare pe tern, in locatii stabilite de noi

100 pozitii disponibile 30 persoane au aplicat deja