Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza COAFEZA/ FRIZERITA pentru un salon de infrumusetare din Suceava. Responsabilitatile acesteia vor fi: -efectuarea de coafuri simpla dar si pentru evenimente speciale; -tuns, spalat, vopsit, aplicat tratamente pe par si scalp; -aplicarea extensiilor de par natural sau artificial; -utilizarea casei de marcat; -efectuarea curateniei la locul de munca; -efectuarea programarilor. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-diploma de calificare si cursuri de perfectionare in domeniu; -experienta de minim 2 ani in domeniu -abilitati de relationare cu clientii si satisfacere a cerintelor acestora; -amabilitate, promptitudine in relatia cu clientii; -seriozitate si corectitudine in respectarea programului si a procedurilor de lucru si in gestionarea bunurilor salonului; -respectarea regulilor interne ale salonului; -CV cu foto.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja