Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 2 Coafeze ce vor fi angajate la un cunoscut salon din Bucuresti. Calificarea in domeniu si experienta in salon sunt obligatorii. Un avantaj constituie prezentarea unui portofoliu ce contine lucrarile realizate pana in prezent. Avem nevoie de persoane dinamice, creative, atente la detalii, cu bune cunostinte privind tipurile de fizionomii. Creativitatea in materie de cocuri si experienta in lucrul cu vopseaua Wella sunt criterii de selectie. Beneficii: Salarizarea negociabila in functie de experienta profesionala. Colectiv dinamic si mediu de lucru placut.

Cerinte

Persoanele selectate: -informeaza clientii asupra programului de functionare, a altor prestatii din centru, indiferent daca tin sau nu de compartimentul coafor; -efectueaza la cel mai inalt standard profesional activitati specifice calificarii: tuns, suvitat, vopsit, spalatul parului, coafat, bigudat, permanent si alte operatiuni; -monteaza si demonteaza extensii cu keratina, din par natural sau artificial; -trebuie sa aiba cunostinte privind amestecul cromatic al vopselelor de par.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja