Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza cofetar cu expereinta pentru o cofetarie renumita din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Oferta: -Salarizare: se ofera un salariu de 2000 lei Net/luna -Programul de lucru va fi de 8 ore pe zi, de luni pana vineri -Veti lucra intr-un mediu placut, curat Atributii: -Prepararea produselor de cofetarie in vederea comercializarii -Prepararea prajiturilor, dulciurilor, aluaturi, creme, produse finite si nefinite si alte produse de cofetarie -Dozarea materiilor prime in functie de retete -Prepara semipreparate de cofetarie, apoi se trece la umplerea, asamblarea produselor -Finiseaza, glaseaza, decoreaza produsele de cofetarie

Cerinte

Angajatorul are urmatoarele cerinte: -Sa aveti experienta de minim 1 an ca si cofetar intr-un laborator -Experienta si abiliteti bune de preparare produse de cofetarie, ornare, decorare torturi si prajituri -Persoana serioara ordonata, muncitoare

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai