Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Upa Solutions recruteaza cofetar pentru unul din clientii sai. Responsabilitati / Realizari Proiecteaza si executa produse de cofetarie mai elaborate. Prepara produsele de cofetarie conform retetelor si participa la ambalarea acestora Se asigura ca materia prima si produsele rezultate sunt conforme din punct de vedere calitativ si cantitativ Se asigura de respectarea normelor de igiena in procesul tehnologic Respecta temperaturile in punctele critice ale procesului tehnologic Organizeaza si supravegheaza activitatea de primire si preaparare a dulciurilor/produselor de cofetarie Participa la inventar Beneficii: Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial Oportunitatea unui job stabil Salariu fix plus bonuri de masa si sporturi de weekend Participarea la formari profesionale Program de lucru: 5 zile/saptamana – cu 2 zile libere; Intervalul de lucru in schimburi este – 06:00-14:30 si 13:30-22:00 Salariu este fix plus bonuri de masa si sporuri de weekend Locatia este in Sectorul 2, Pantelimon

Cerinte

Cursuri de calificare (cofetar-patiser) conditie obligatorie Experienta pe un post similar constituie un avantaj Persoana organizata, deschisa, adaptabila

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja