Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Inspirata de elegantele cafenele vieneze și originile orientale și africane de cafea, cafeneaua clientului nostru este creata special pentru iubitorii de cafea, oferindu-le un loc unde sa se relaxeze și se incarce cu energie pozitiva. Vrei sa patrunzi in lumea fascinanta a cafelei proaspat parjite si sa iti creezi o cariera din aceasta? Nimic mai usor! Noi avem acum solutia perfecta pentru tine. Pozitia deschisa in cadrul unei cafenele aflate in apropiere de Piata Victoriei, te va ajuta sa inveti sa prepari o cafea delicioasa si unica. Tot ce trebuie sa faci este sa iti pui in bagaj: • Atitudine pozitiva; • Prezenta si tinuta agreabila; • Creativitate si simt estetic; • Orientare catre client; • Proactivitate si flexibilitate; Candidatul ideal noi il vedem: • Absolvent de liceu/ Studii medii; • Scoala profesionala de specialitate/ barista reprezinta un avantaj, insa nu este cerinta obligatorie; • Experienta minima de 3-6 luni in domeniu, de preferat; • Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational; • Seriozitate, implicare si dorinta de a invata;

Cerinte

Odata ajuns la destinatie vei invata sa prepari si sa servesti adevarata cafea, ceaiurile si sucurile naturale. Vei descoperi un mediu fascinant, cu un miros natural, plin de savoare. Meniul cafenelei este completat cu ceaiuri fresh, sucuri proaspete, dulciuri și unele preparate de prânz sanatoase, așa ca este un loc perfect de intalnire pentru a discuta afaceri sau pentru lungi conversații cu pietenii. Iar pe langa toate acestea, iti oferim: • Un pachet salarial atractiv si motivant; • atmosfera placuta si o echipa vesela, gata sa te ajute in orice moment; • Program de lucru flexibil, 8 h/zi, in intervalul 08:00-19:00; • Contract pe perioada nedeterminata; • Activitati sociale in cadrul companiei; • Planuri de dezvoltare profesionala si training, inclusiv cursul de barista;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai