Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea clientului: Pentru o companie din Belgia care se ocupă cu constructia cladirilor industriale,centre logistice, poduri sau hale de producție, clădiri de utilitate publică,spitale, blocuri și infrastructurii sportive cauta cofrajori betonisti. Compania este activa pe piata de 80 de ani, vand in prezent 950 de angajati. Descriere profil: Conditii salariale: 1510 Euro net/luna Numarul de ore lucratoare/zi: 38 ore Locatia: Tamsen, Belgia Experienta necesara: Cel putin 5 ani expereinta n domeniul constructiilor pe o pozitie similara Responsabilitati: • pregatirea cofrajelor de lemn pentru scari • consolidarea si montarea armaturilor • citirea, interpretarea si respectarea cu strictete a desenelor tehnice • utilizarea ocazionala a sistemului Peri Doka • desfasurarea activitatii in departamentului de prefabricatie • posibilitatea efectuarii orelor suplimentare: platite cu 150 %

Cerinte

Cerinte • detinerea unei diplome de calificare de fierar – betonist • detinerea unui certificat VCA • cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel conversational Limbi straine: Engleza sau Germana – nivel conversational Educatie: detinerea unei diplome de calificare de fierar – betonist Competente specifice: detinerea unui certificat VCA Alte informatii: • cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana • transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro • angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana • acces gratuit la Internet la cazare • bonusuri sociale in concordanta cu legislatia Belgiana

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja