Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Colaborare cu contract, multinationala, FM Group. Modalitatile de colaborare si de castig sunt prezentate persoanelor care solicita acest lucru. Cu o investitie de max 188 ron, min. 45 ron (mapa de lucru, mostre, cataloage rpoduse, Plan de marketing) semnezi contractul de parteneriat. Domeniul marketing, vanzari directe, afaceri francizabile, active. FM Group, locul 5 top 20 oportunitati, calitatea produselor garantata si de parteneriatul cu Mercedes, peste 700 de produse consumabile, curatenie casa si birou, ingrijire animale de companie, ingrijire auto, ingrijire mobilier gardina, ingrijire corporala, spa, make up, parfumerie, cafele functionale, ceaiuri unice. Produsele sunt exclusiviste, ecologice, profesionale. Preturi de depozit. Cel mai mare comision de pe piata (min. 40% per produs). Cere detalii acum.

Cerinte

Atentie! Acest job NU este pentru tine daca: - vrei un salariu fix si carte de munca (tine de antreprenoriat) - vrei sa te imbogatesti peste noapte - confunzi mlm (este o ramura a marketingului, cu legislatie proprie internationala) cu jocul piramidal (ilegal) - ai nevoie RAPID de un venit stabil Acest job este pentru tine daca: - iti doresti o masina de lux platita de firma (programul de motivare Mercedes) - iti plac locurile exotice (progamul de motivare vacanta de vis) - iti doresti bani pentru renovarea casei (programul de motivare For Home) - vrei sa demarezi o afacere fara investitii si riscuri - vrei sa-ti suplimentezi veniturile - vrei sa faci economie in bugetul personal sau familial - iti doresti un venit pasiv (active) pe viata - iti place sa lucrezi cu oamenii - ai timp disponibil intre 6 si 10 ore saptamanal (la alegerea ta)

15 pozitii disponibile 83 persoane au aplicat deja