Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Colaborare part time cu o companie internationala, lider mondial de 35 de ani in domeniul sanatatii, wellness, frumusete si ingrijire personala. Oferta include: - activitate part/full time; - formare si instruire la standarde europene; - dezvoltare personala si profesionala; - program flexibil; - venituri motivante progresive chiar din prima luna, in functie de implicare, fara plafon maxim; - ascensiune catre nivelul de manager,nivel obtinut pe viata si recunoscut mondial; - sansa de a avea propria afacere cu o investitie minima si risc zero; - alte beneficii:stimulentele de calatorii internationale, programul de masina, impartirea profitului companiei, mostenirea afacerii, etc. Apreciez seriozitatea maxima. Trimiteti CV iar pentru informatii suplimentare si programarea primei intalniri contactati-ne la telefonul mentionat.

Cerinte

- varsta minima 18 ani; - sociabil, abilitati de relationare; - seriozitate, perseverenta, punctualitate, corectitudine; - deschidere la idei noi, - cu o motivatie de obiective ambitioase si de un venit peste medie, - experienta in pozitii de conducere si in marketing constituie un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 77 persoane au aplicat deja