Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

IMOBCLASIC Targoviste ANGAJEAZA urgent agenti imobiliari prin Contract de Colaborare: - program de lucru flexibil, castig in functie de implicare si realizari; - experienta in domeniu nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj. OFERIM: - comision , functie de realizari; - pentru evidenta si promovarea ofertelor punem la dispozitie unul din cele mai performante soft-uri imobiliare din Romania; - publicarea ofertelor se face si in alte site-uri de TOP din IMOBILIARE, inclusiv din strainatate. Aceasta promovare mareste sansele de realizare a tranzactiilor. CERINTE OBLIGATORII: - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA; - persoana dinamica, perseverenta, organizata; - abilitati de comunicare si de munca in echipa; - persoana activa, pozitiva, orientata spre rezultat; - cunostinte avansate operare PC; - aspect profesional ingrijit; - disponibilitate de deplasare in teren. DESCRIEREA JOBULUI: - prospectarea pietei imobiliare; - reprezentarea si consilierea clientilor in procesul de vanzare/cumparare sau inchiriere; - preluarea, evaluarea si promovarea ofertelor imobiliare in publicatii si site-uri; - verificarea actelor de proprietate, informare cu privire la legislatie, taxe etc; - vizionarea ofertelor imobiliare; - sprijin in elaborarea unor strategii potrivite de ofertare si negociere; - asistarea clientilor pana la incheierea tranzactiilor imobiliare; - ajutor in obtinerea cadastrului, a certificatului de performanta energetica si a oricaror alte documente necesare unei tranzactii imobiliare; - administrare imobile.

Cerinte

CERINTE OBLIGATORII: - PERSOANA FIZICA AUTORIZATA; - persoana dinamica, perseverenta, organizata; - abilitati de comunicare si de munca in echipa; - persoana activa, pozitiva, orientata spre rezultat; - cunostinte avansate operare PC; - aspect profesional ingrijit; - disponibilitate de deplasare in teren.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai