Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentie imobiliara formata din echipa de profesionisti si colaboratori la fel, angajeaza in regim full time sau part time reprezentanti vanzari, pentru acest segment. Candidatul ideal este responsabil, serios, dinamic, perseverent si are experienta in vanzari. Daca iti doresti un viitor mai bun din punct de vedere profesional si financiar, te asteptam sa te alaturi echipei noastre, avand in vedere ca fiecare colaborator are propria afacere, doar asa reusind sa fie printre cei mai buni. Cautam o persoana cu/fara experienta in imobiliare dar dornic de a munci in acest domeniu, serioasa, optimista, cu foarte bune cunostinte de limba romana, care se poate integra usor intr-un colectiv .

Cerinte

Reprezentantul nostru va efectua, in proportie de 50% din programul de lucru, munca de teren. - prospectarea pietei imobiliare; - mentine si extinde portofoliul de clienti; - efectueaza vizionari cu clientii; - participa la negocieri in favoarea clientului reprezentat; - ofera consultanta potentialilor clienti; Beneficii: Viitorul nostru coleg va beneficia de un comision progresiv in functie de performante, va avea bonus de performanta, telefon de servici, bonusuri lunare si cursuri in domeniu. Va lucra in cadrul unei echipe tinere, entuziasta si orientata spre performanta si speram sa fie la fel. Postul se recomanda pentru cel ce isi doreste independenta si are deschidere catre oprtunitatile propuse de un sistem performant si competitiv recunoscut ca fiind numarul 1 la nivel mondial, sistemul imobiliar. Se ofera un program flexibil, instrumente si sisteme de lucru performante care garanteaza castigurile lunare de peste 500 Euro, atata timp cat colaboratorul intelege sistemul si se adapteaza perfect acestuia.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja