Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vorbești limba franceză ? Ești interesat de o carieră în Franța, în comerț ? Avem oportunitatea perfectă pentru tine! Un mare și cunoscut lanț de magazine de destocaj din Franța își caută colaboratori. Vei avea posibilitatea de a integra și chiar manageria una din echipele clientului francez. Beneficii: - Programe de formare la nivelul companiei; - Reale oportunități de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de o echipă dinamică și de succes; - Contract de muncă francez; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Căutăm o persoană dinamică, entuziastă, cu spirit de inițiativă și cu abilități foarte bune de organizare pentru un proiect internațional de amploare. Pentru reușita în această misiune este nevoie de: - Experiență relevantă de minim 1 an în comerț/ retail/ vînzări/ rețele de magazine/ merchandising, pe o poziție de coordonare (reprezintă un avantaj); - Experiență și cunoștințe referitoare la activitățile specifice din cadrul unui magazin (recepție marfă, descărcare marfă, gestiune stocuri, inventare, aranjare produse în magazin, retururi etc.); - Cunoștințe bune de limba franceză – nivel minim B1; - Disponibilitate pentru relocare în Franța; - Cunoașterea în detaliu a sistemului de organizare și a regulamentelor de funcționare de la nivelul magazinelor clientului francez – aspect acoperit de perioada de formare inițială; - Spirit comercial și bune abilități de comunicare și interacționare cu clienții; - Reale calități de leadership și animare a unui grup; - Adaptabilitate și flexibilitate în gândire și acțiune; - Permis de conducere.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Franceza

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja