Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie din Cipru selecteaza 2 Instalatori izolatii fatade, pentru contract de munca cu durata de 24 de luni cu posibilitate de prelungire Responsabilitati: - Sa citeasca si intrepreteze schitele si specificatiile pentru a determina necesitatile de izolatie - Sa selecteze cantitatea si tipul de instalatie care va fi instalata, precum si metoda de a securiza izolatia in functie de tipul si forma suprafetei. - Sa masoare si taie materialele izolatoare pentru a corespunde formei si dimensiunii necesare. - Potriveste izolarea in jurul barierelor sau muleaza materialele izolante si materialele protectoare - Finiseaza suprafetele izolante - Orice alte sarcini conexe, precum solicitate de superiori Program de lucru: - 8 ore lucratoare/ zi - 5 zile lucratoare/ saptamana - 2 zile de odihna/ saptamana

Cerinte

Profilul ideal: - min. 3 ani experienta in domeniu - 20-38 de ani - nivel minim engleza: incepator Avantaje: - salariu de 800-1.600 EUR/ luna net, in functie de profil - contract individual de munca - durata contractului este de 2 ani, cu posbilitate de prelungire - cazare pre-identificata, la un pret foarte modest: doar 80-90 EUR/ luna (suma include utilitatile), in camere de 1-2 persoane - transportul spre si dinspre locul de munca este asigurat si gratuit - preluare gratuita de la aeroport - tarif inscriere ZERO - tarif mediere ZERO - Posibilitatea de a face ore suplimentare - Angajatii care care manifesta abilitati exceptionale, sau care primesc un feedback foarte bun de la manageri, ar putea primi o marire salariala

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja