Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Poti face asta oricand, de oriunde, iar fiecare chestionar completat este rasplatit cu puncte pe care le poti transforma in obiecte sau vouchere! Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti pe adresa office[at]exactcc.ro adresa ta de email, iar noi te vom invita apoi constant sa completezi chestionarele noastre! Toate raspunsurile tale sunt confidentiale si vor fi folosite doar pentru analize statistice! Pentru a fi la curent cu ultimele noutati despre premiile ExactCC, te invitam sa vizitezi pagina noastra de Facebook (Exact Cercetare si Consultanta) si site-ul companiei noastre

Cerinte

Varsta intre 14 si 64 de ani. Tot ce trebuie sa faci este sa trimiti pe adresa office[at]exactcc.ro adresa ta de email, iar noi te vom invita apoi constant sa completezi chestionarele noastre! Toate raspunsurile tale sunt confidentiale si vor fi folosite doar pentru analize statistice!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

100 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja