Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Capital Jobs recruteaza Conducatori Linii de Ambalare Ceapa in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta 2 Conducatori Linii de Ambalare Ceapa, ce vor avea urmatoarele responsabilitati: -reglarea si supravegherea masinariilor; -gestionarea aprovizionarilor; -asigurarea rulajului produselor pe banda; -intretinerea si curatarea liniei de productie; -respectarea si completarea fisei de productie. Beneficii: -salarizare 1500 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

-obligatoriu autorizatie CACES si permis de conducere categoria B; -persoane responsabile, adaptabile, harnice si precise; -abilitatea de a lucra in echipa intr-un mediu galagios; -experienta profesionala in domeniu atat in tara cat si in strainatate; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu.

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja