Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam conducatori stivuitor, posesori atestat pentru conducerea stivuitorului, pentru angajare in Olanda.Varsta obligatorie solicitata de angajator: intre 20-22 ani. Sunt necesare cunostinte de limba engleza nivel de baza si permis auto categoria B.Se va incheia contract initial pentru o perioada de 3 luni, cu posibilitate de prelungire.Anterior definitivarii fomalitatilor contractuale va exista o perioada de proba de o luna. Oferta salariala; 8,53 euro brut/ora.Se vor lucra minim 40 ore/zi. Din salariu se vor opera urmatoarele retineri: cost cazare(87 euro/saptamana) si asigurare(18,52 euro/saptamana) precum si taxele si impozitele prevazute de legea olandeza. Aplicatia se poate depune inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre si va consta in CV in limba engleza si foto corp intreg.Pentru accesul la acest post este obligatoriu ca persoanele angajate sa aiba pasaport.Relatii suplimentare puteti obtine dupa aplicare, inclusiv la numarul de telefon afisat in dreptul acestei oferte.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane tinere, dinamice, varsta obligatorie 20-22 ani - cunostinte de limba engleza nivel de baza - permis auto categoria B - atestat pentru conducator stivuitor - experienta in domeniu constituie avantaj major

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja