Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Traininig 4 luni de zile. 1160 €/ NETTO + 25 €/tichet de masa/zi lucratoare. Se ofera cazare gratuit. Se ofera transport pana in Franta, cu avionul. Contract perioada determinata, 2 ani. Clauza de rupere a contractului, 18.000€, echivalentul perioadei de training oferite de angajator. Examen medical si test psihologic la sosirea in Franta, candidatii declarati admisi vor fi invitati sa semneze contractul. Candidatii trebuie sa fie disponibili sa ajunga la Paris/Franta, in data de 15.06.2017, pentru examenele medicale, psihologice si semnarea contractului. Dupa cei doi ani de contract, candidatii pot renegocia salariul, sau pot schimba angajatorul cu noua calificare obtinuta, in cele 5 luni de training. Locuri disponibile : 20. Relatii suplimentare la telefon, de luni pana vineri, intre 10 – 13 si 17 -19:30.

Cerinte

Limba franceza avansat , nivel C1 , vorbit , scris , citit. Skype ID. Varsta maxima admisa 39 de ani. Permis de conducere , categoria B. PC cu conexiune la internet si camera web in vederea sustinerii interviului preliminar cu angajatorul. Interviurile se sustin saptamanal. CV in limba franceza sau engleza.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai