Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Profil candidat Clientul nostru, o companie ce se afla astazi printre cei mai buni producatori de profile PVC din Europa, isi mareste echipa cu inca 2 confectioneri profile pvc. Se lucreaza pe liniile de extrudare si pe motostivuitor. Profilele de dimensiuni mari (aproximativ 6 metri, 10-13 kg) sunt asezate pe paleti. Candidatul ideal are o conditie fizica foarte buna, este dispus sa invete, este serios si are experienta minima in fabrica pe linia de productie. Beneficii Se ofera o salarizare bruta negociabila intre 2500-3000 lei/luna, in functie de experienta, Abonament Medlife; Bonuri de masa; Se lucreaza in 3 schimburi, se ofera spor de noapte si orele suplimentare se platesc dublu. Contractul de munca este pe o perioada nedeterminata. Posibilitate de promovare in timp scurt in functie de performante; Se ofera curs de calificare pentru candidatii selectati.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Experienta pe utilaje semiautomate in procesul de productie; Autorizatia de stivuitorist reprezinta un mare avantaj; Conditie fizica foarte buna, seriozitate si dorinta de avansare profesionala.

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja