Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitatea, spiritul de echipa si atentia distribuitiva sunt calitatile candidatului ideal pentru postul de confectioner tamplarie aluminiu. Locul de munca vacant se afla intr-un atelier din sudul-estul Frantei. Responsabilitatile principale sunt: Asigurarea productiei elementelor de tamplarie din aluminiu; Imbinarea materialelor, taierea, decuparea si gaurirea lor la dimensiunile specificate; Utilizarea in conditii de siguranta a utilajelor, sculelor si dispozitivelor din dotarea sectiei de productie; Finisarea pieselor si montarea lor; Cunoasterea tehnologiilor de slefuire si finisare pentru aluminiu; Montarea cadrelor ferestrelor, usilor si a altor elemente fabricate, utilizand adezivi, unelte de mana sau electrice si apoi montarea sticlei pe cadre. Beneficii Salarizare bruta de 1500 euro/luna, cu posibilitatea de marire in functie de performante; Cazare Gratuita pe toata durata misiunii; Transportul asigurat la inceput si sfarsit de misiune; Masina de serviciu pentru transportul local; Posibilitatea de a lucra intr-un atelier modern cu utilaje de ultima generatie.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Experienta de minim 1 an intr-un atelier de fabricare a tamplariei de aluminiu; Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational; Experienta pe utilaje de debitat, fasonat, masina de taiat la 2 capete; Permis de conducere categoria B.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja