Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC IB Lemn Comimpex SRL caută confecționeri textile pentru noul atelier din Tîrgu Mureș. Click pe imagine pentru a aplica si lasați doar numărul de telefon! Se pun la dispoziție 8 posturi full time pentru persoane cu experiență. Se confecționează echipamente de lucru pentru import și export. Beneficii: - Salar motivant; - Condiții normale de lucru; - Tichete de masă; - Bonus de performanță; - Primă de Paști și de Crăciun Salariul este negociat în urma interviului și conform experienței dumneavoastră. Vă asteptam CV-ul !

Cerinte

Cerințe: - Experiență minimă de 2-3 ani; - Cunoștințe operare mașini de cusut Durkopp, Pegasus, Brother; - Se operează pe mașină de cusut liniara la un ac, 2 ace , mașină de surfilat 2 ace, butoniera usoara, masina de cusut nasturi; - Comportament adecvat și disciplina muncii; - Experiența în domeniul confecționării echipamentelor de protecție constituie avantaj; - Experiență cu muncă la normă; - Spirit de echipa;

8 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai