Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza pentru unul dintre clientii sai Consilier Imobiliar. Vrei sa lucrezi intr-un mediu dinamic, in care sa iti fie recunoscuta performanta, sa faci parte dintr-o echipa tanara, orientata spre succes si performanta? Atunci te asteptam sa te alaturi unei agentii imobiliare de renume, din Cluj-Napoca! Responsabilitati: -Analiza si cercetarea pietei; -Mentinerea legaturii, in permanenta, cu clientii companiei; -Completarea bazei de date; -Oferirea consultantei imobiliare; -Asistarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare. Beneficii; -Program flexibil; -Salar atractiv plus bonusuri in functie de performanta; -Masina de serviciu;

Cerinte

-Persoana dinamica, ambitioasa si pasionata de vanzari; -Prezenta business; -Abilitati bune de negociere; -Cunostinte de operare pe calculator (Pachetul Office); -Studii superioare finalizate; -Permis de conducere categoria B; -Experienta-prezinta un avantaj.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja