Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti pasionat de vanzari , dar mai ales te atrage acest domeniu al imobiliarelor? Atunci aceasta poate fi provocarea de care ai nevoie! Smart HR asista clientul sau, companie cu cea mai mare ascensiune in ultimii ani de pe piata imobiliarelor in gasirea candidatului potrivit. Responsabilități: - relaționare cu ceilalți pentru încheierea cu succes a proiectelor; - promovarea serviciilor companiei; - promovarea imaginii companiei; - crearea, susţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii; - preluarea detaliată a informaţiilor despre proprietăţi de vânzare sau închiriere; - consilierea şi reprezentarea proprietarilor în procesul de vanzare sau închiriere; - consultanţă imobiliară, asistenţă şi negociere în cadrul tranzacţiilor imobiliare. Beneficii: - program de lucru flexibil; - mașină de servici; - salariu motivant; - posibilitati de promovare si dezvoltare profesională.

Cerinte

Candidatul Ideal: - bune abilități de negociere; - responsabilă, eficientă, cu spirit competitiv; - persoană activă, pozitivă, dinamică, orientată spre rezultat; - deschisă către lucrul în echipă; - experienţa în domeniul vânzărilor ( broker vanzari ) - 4 -5 ani minim; - limba engleza - avantaj; - cunostinte PC: Microsoft Office, Internet Explorer; - deține competențe cheie în relaționarea cu clienții; - permis de conducere: categoria B.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja