Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Doreşti să lucrezi într-un colectiv tânăr, dinamic şi să începi o carieră în domeniul industriei imobilire? RBC IMOBILIARE te poate ajuta. Tocmai ne-am decis să ne mărim echipa din Cluj Napoca şi Floreşti şi avem nevoie de colegi pentru postul de Consilier Imobiliar pentru Departamentul Comercial. Acest consilier are ca responsabilităţi vânzarea şi închiriere sau doar vânzarea/ doar închirierea tuturor proprietăţilor din Cluj şi Floreşti care sunt întrebuinţate activităţilor comerciale sau spaţiilor de birouri. Totodată consilierul va primi maşina de servici full time, va primi bonusuri de la colaboratorii RBC IMOBILIARE şi totodată va primi şi comisioane suplimentare la atingerea targhetelor. Condiţiile salariale:-salar fix -comision din încasări de 50% Experienţa în domeniu nu este obligatorie dar constituie un avantaj. Dacă eşti interesat de acest post şi vrei să faci parte din echipa noastră, aşteptăm CV-ul dumneavoastra.

Cerinte

-punctualitate -seriozitate -diploma de bacalaureat -spirit de convingere -spirit de competitie Experienta in domeniu constituie un avantaj dar nu este obligatorie.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai