Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Responsabilitati: Urmaresti si rezolvi cazurile de natura comerciala (preia apelurile de la clienti care solicita informatii comerciale: informatii asupra contului clientului, facturi , plati, servicii, oferte noi etc.) Identifici nevoile clientilor si oferi solutii Te asiguri ca solutiile oferite si agreate cu clientul sunt procesate in contul acestuia Beneficii Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala Program de munca flexibil, adaptat nevoilor tale Pe langa un salariu atractiv iti oferim bonuri de masa, abonament medical si alte facilitati de interes personal

Cerinte

Candidatul ideal: Vrei sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut? Reusesti sa-ti expui ideile clar si cu usurita? Vrei sa inveti sa-ti pui in valoare calitatile intr-un mediu profesional? Iti place sa identifici nevoile persoanelor cu care relationezi, propunandu-le solutii rapide? Atunci vrem sa te cunoastem

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja