Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recrutează Consilier vânzări pentru un important furnizor de fotolii de masaj profesional, cu o nouă locație în Timișoara! Ce va trebui să faci? -să te ocupi de procesul de vânzare al produselor și serviciilor companiei -să livrezi și să montezi produsele -să consiliezi telefonic și personal clienții interesați de produsele comercializate -să gestionezi programarea clienților pentru testarea produsele din showroom -să promovezi firma, produsele și serviciile acesteia Ce vei primi în schimb? - training cu privire la funcțiile, programele și specificațiile produselor - program de lucru de luni până vineri - contract pe perioadă nedeterminata - comision din fiecare vânzare realizată - salariu atractiv - mediu de lucru plăcut Sună tentant? Atunci nu ezita să ne contactezi!

Cerinte

Ce așteptăm de la tine... -să ai o experiență minimă în consilierea clienților -să fii un bun negociator -să deții permis de conducere -să fii o prezență agreabilă -să fii orientat spre client

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja