Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

Ce fac zi de zi colegele noastre - Consilieri Vanzari in magazinele Only For You: • Intampina, comunica si relationeaza cu clientii din magazin intr-o maniera amabila, calda si prietenoasa; • Informeaza si consilieaza clientii in achizitionarea produselor din magazine si despre promotiile active; • Identifica necesitatile clientilor prin ascultare activa; • Asigura un nivel ridicat de servicii in interiorul magazinelor; • Promoveaza imaginea si produsele companiei; • Mentin standardele de visual, ordinea si curatenia in magazine; • Prezinta in detaliu produsele comercializate; • Isi ajuta colegii de echipa.

Cerinte

Consilier vanzari pentru magazin imbracaminte dama Candidatul ideal Căutăm persoane dinamice, proactive și motivate de succes pentru magazinele noastre din Bucuresti, Ploiesti si Brasov. Te asteptam in echipa noastra dacă îți dorești o carieră în vânzări și îndeplinești următoarele cerințe: • Pasiune pentru moda si haine/simt estetic dezvoltat; • Abilitati de comunicare foarte bune; • Orientare catre client, amabilitate, tact si politete; • Capacitate de ascultare activa, dorinta de intelegere a nevoilor clientilor; • Capacitate de convingere, ambitie si orientare spre rezultat; • Spirit de cooperare si colegialitate; • Persoana pozitiva si vesela; • Experiența în vânzări reprezintă avantaj, dar nu este obligatorie.

3 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai