Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Promoveaza serviciile companiei in relatiile cu clientii; Stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu toti clientii de pe zona alocata; Monitorizeaza evolutia campaniilor, contractelor si altor evenimente cu caracter special desfasurate in cadrul departamentului; Promoveaza si vinde produsele catre clientii din baza de date, anuntand ofertele speciale catre clienti; Urmareste evolutia soldurilor /client si stabileste programarea platilor de la acestia; Atingerea targetelor de vanzari lunare si anuale; Intocmirea de rapoarte referitoare la activitatea de vanzare.

Cerinte

Studii medii/superioare finalizate; Experienta in vanzari reprezinta avantaj; Cunostinte Ms Office, E-mail; Abilitati de negociere, vanzare, orientare catre client; Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor, asimilare a informatiilor tehnice; Personalitate dinamica, activa, orientata catre succes; Spirit de observatie, onest, deschis, loial.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja