Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ofy Grup, companie de prestigiu ce activeaza in domeniul fashion din 1998, promoveaza brandurile "Only for You" si "Balizza" atat in Bucuresti cat si in tara. Prin produsele comercializate ne remarcam pe piata prin atragerea de persoane dornice sa se exprime prin atitudine si tinute, oferind astfel, ingredientele unui look mereu proaspat, elegant si sofisticat, respectand tendintele si cromatica ultimelor prezentari de la Milano si Paris. Colectiile vestimentare sunt completate de toate elementele unui look glamour (bijuterii, incaltaminte si genti). Stilul Only For You este destinat persoanelor emancipate, rafinate si dornice de schimbare, carora nu le este teama sa combine clasicul cu avangardismul in materie de moda. Brandul Only for You reprezinta mai mult decat niste simple magazine care vand haine si accesorii. Brandul Only for You inseamna O IMAGINE a unui stil de viata sofisticat, de clasa si bun gust.

Cerinte

Posturile sunt in Bucuresti Se solicita: - prezenta placuta, ingrijita - personalitate optimista,cu bune abilitati de comunicare - pasionat(a) de moda si sa aiba un simt estetic corespunzator - disponibilitate de a lucra in ture, deoarece magazinele se afla in malluri. Se ofera: - un mediu de lucru placut intr-o echipa tanara si entuziasta - salariu proportional cu experienta anterioara - posibilitati de promovare

2 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja