Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti o fire ambitioasa si dinamica cu abilitati de comunicare directa? Pentru tine performanta inseamna rezultate palpabile, exprimate in salariu si bonusuri la sfarsitul lunii? Iubesti frumosul, decoratiunile interioare, perdelele si draperiile? Iti place sa oferi consiliere in decoratiuni interioare? Ai cunostinte in domeniul materialelor textile (perdele, draperii), al corpurilor de iluminat sau al mobilierului? Experienta in domeniu constituie un avantaj. Obisnuiesti sa iti fixezi obiective clare, pe care ti le asumi cu simt de raspundere pana cand reusesti sa le atingi? Esti o fire serioasa, responsabila, gata sa gestioneze si sa dezvolte portofoliul de clienti? Daca da, atunci noi vrem sa te cunoastem! Mai mult, vrem sa te alaturi echipei noastre de consilieri in vanzari!

Cerinte

- Initiativa, perseverenta, simtul detaliului; - Interes pentru maxima satisfactie a clientilor; - Capacitate de a lucra in echipa; - Cunostinte de limba engleza la nivel mediu- avansat; si/sau limba franceza; - Cunostinte utilizare PC: Word, Excel, Outlook; - Prezenta agreabila, excelente abilitati de comunicare si prezentare - Atitudine pozitiva si independenta, orientare catre rezultate; - Foarte bune calitati de origanizare, negociere si comunicare; - Disponibilitate de asimilare informatii noi; - Permise de conducere categoria B prezinta un avantaj. Atributii : - Preluare comenzi, consiliere in decoratiuni interioare; - Dezvoltare portofoliu clienti; - Identifica proiectele importante si se implica in realizarea unei solutii optime, avand in vedere necesitatile clientului pe zona amenajarilor interioare; - Cunoasterea, promovarea si comercializarea produselor companiei; - Orientarea spre indeplinirea obiectivelor asumate; - Identificarea si analiza pietei potentiale si a pietei tinta; - Respectarea politicilor si procedurilor companiei; - Desfasurarea activitatii de vanzare (discutiei preliminara, prezentare oferta/proiect, incheiere contract) - Participare activa la identificarea perceptiilor si asteptarilor clientilor, precum si gasirea solutiilor de ridicare a nivelului de satisfactie a acestora; Beneficii : - Program de munca FULL TIME in showroom-ul localizat in Piata Romana - Salariu fix + bonusuri in functie de performanta - Traininguri si support continuu pentru cresterea ta profesionala intr-o echipa tanara, profesionista si dinamica, cu un mediu de lucru placut.

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja