Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Compania angajatoare este producător, la standarde superioare de calitate, de obiecte sanitare din plastic și sisteme de evacuare pentru baie pentru piața europeană. Descrierea postului: • Observă, studiază şi cercetează piaţa produselor companiei. Detectează noi clienţi şi oportunităţi de vânzări. • Contactează potenţiali noi clienţi prin telefon, e-mail sau personal (clienți externi) pentru a le prezenta oferta de produse și menţine legătura cu clienţii vechi ai companiei. • Reprezintă compania pe piaţă, transmite informaţii despre companie şi ajută la îmbunătăţirea imaginii companiei. Beneficii: Pachet salarial motivant; Dezvoltare profesională prin accesul la activități diverse; Posibilități de promovare în cadrul companiei.

Cerinte

Cerințele postului: - experienţă în vânzări (min. 3 ani); - cunoştinţe bune de operare PC; - limbile engleză și italiană la nivel bun; - cunoștințe de tehnici de vânzari online; - ţinută prezentabilă, comportament orientat spre client; - abilităţi de comunicare bune, perseverenţă, rezistenţă la stres, responsabilitate faţă de angajamentele asumate; - disponibilitate pentru deplasări (permis de conducere categoria B).

1 pozitii disponibile