Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Esti pasionat/a de domeniul fashion? Iti place sa interactionezi cu oamenii si iti plac provocarile? Vrei sa faci din fiecare vanzare o experienta unica pentru client? Daca raspunsul este da, atunci ne-ai atras atentia si vrem sa te cunoastem! Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti si vrei sa inveti de la cei mai buni, asteptam cv-ul tau pe e-mail sau ne poti contacta telefonic. Ne mai dorim ca noul coleg sa aibe: -Minim studii medii; -1-2 ani experienta in domeniu reprezinta un avantaj; -Cunostinte utilizare PC; -Excelente abilitati de comunicare, sociabilitate, politete, ambitie, deschidere la nou; -Abilitati de lucru in echipa si atitudine pozitiva.

Cerinte

Ce va face noul coleg: - Realizeaza activitatea de vanzare; - Consiliaza clientii asupra produselor expuse; - Incaseaza contravaloarea produselor vandute (casa de marcat - cash /card ); - Pregateste magazinul (pregateste marfa pentru a fi expusa si vanduta, receptioneaza si inventariaza marfa); - Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne. Beneficii: - Pachet salarial format din: salariu fix, comision din vanzari, bonuri de masa, decont transport, - Training specializat, - Prime anuale si de performanta, - Mediu de lucru placut si profesionist.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane