Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului: - Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare - Organizarea cadrului general de deschidere si inchidere a activitatii magazinului; - Primirea clientilor in mod elegant si calduros; - Implicarea activa in promovarea produselor si prezentarea de oferte personalizate; - Consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite produse; - Mentinerea unui mediu de lucru curat si profesionist in magazin; - Gestionarea corecta a numerarului rezultat din incasari; - Intretine ordine si curatenia in magazin si depozit - Raportare; Se ofera: -program flexibil, 6 ore pe zi, cu 2 pauza; -pachet salarial motivant : baza + bonus din vanzari -perspective de afirmare profesionala in domeniu Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Cerinte

Aptitudini necesare ocuparii postului: -Persoana agreabila, energica, onesta, cu aspect fizic placut; -Orientare catre client, flexibilitate, abilitati de comunicare si negociere foarte bune; -Persoana organizata si punctuala. Cerinte necesare ocuparii postului: - Experienta minima in vanzari- indiferent de magazin, domeniu etc. - Experienta incasare si gestionare marfuri; - Lucrul cu casa de marcat, plata cu cardul, eliberare chitante, etc; - Cunostinte PC de baza;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja