Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma Tellus Brasov recruteaza CONSILIER CLIENT cu franceza / italiana / spaniola / olandeza / germana pentru București. Responsabilitati: Consilierea clientilor prin telefon sau e-mail Furnizarea de informatii despre produse si servicii Introducerea comenzilor sau pentru a obtine detalii cu privire la reclamatii Oferirea de suport pentru clienti folosind diferite aplicatii software Verificare pentru a se asigura ca modificarile corespunzatoare au fost facute pentru a rezolva problemele clientilor Contactarea clientilor pentru a raspunde solicitarilor de informatii sau sa le notifice rezultatele investigatiilor cerute si orice ajustari planificate. Beneficii: Salariu atractiv si sporuri de performanță; Mediu de lucru multicultural; Oportunități profesionale.

Cerinte

Profil necesar: Competenta in franceza / italiana / spaniola / olandeza / germana (scris si / sau vorbire); Persoana orientata spre client; Abilitati excelente de comunicare; Persoana care invata rapid; Disponibil pentru program part-time sau full-time.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja