Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Iti doresti sa lucrezi intr-o companie care este lider european in domeniul externalizarii serviciilor de relatii cu clientii si BPO? Partenerul nostru din Galati care te asteapta sa faci parte din echipa lui iti ofera: - Asa cum este normal pentru inceput, o perioada de formare profesionala care bineinteles va fi platita; - Pachet salarial atractiv si competitiv; - Bonusuri de performanta garantate; - Un buget lunar pe care-l poti administra dupa bunul plac pentru: transport, bonuri de masa, asigurare de sanatate si alte optiuni la alegere; - Prime cu ocazia diverselor sarbatori legale precum Paste si Craciun; - Relocare in cazul persoanelor dintr-un alt oras din afara Galatiului; - Program flexibil inclusiv part-time deoarece angajatorul se gandeste si la studenti, mamici, pensionari, persoane care au deja un job; - Training pe toata perioada contractuala pentru a veni in sprijinul dezvoltarii tale profesionale; - Posibilitatea de a promova; - O atmosfera de lucru placuta in care te vei simti ca acasa.

Cerinte

Iata ce trebuie sa faci: - Sa fii pasionat si sa stapanesti limba franceza la un nivel mediu sau avansat; - Sa ai cunostinte de operare PC la nivel mediu; - Sa iti placa sa faci echipa buna cu ceilalti si sa te dezvolti atat individual cat si in echipa; - Sa-ti placa sa fii atent la detalii, dar in acelasi timp sa fii rapid; - Sa fii o persoana ambitioasa si dornica de afirmare.

5 pozitii disponibile