Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Esti o persoana energica, asertiva, careia ii face reala placere sa intre in contact tot timpul cu oameni cat mai diversi? Este stimulativ pentru tine sa gasesti solutii la problemele celorlalti? Echipa Agress Business Company, partener EuroGSM, cauta colegi noi pentru a lucra cu servicii si produse Orange. Ce căutăm și ce îți oferim: Ne-ar plăcea să detii abilitati foarte bune de comunicare si relationare, o atitudine pozitiva combinata cu o putere de convingere si să retii cu usurinta date si caracteristici tehnice. Experienta in vanzari te poate avantaja, dar nu e un criteriu de departajare.

Cerinte

Noi cautam oameni dezinvolti, oameni care pun suflet in ceea ce fac si vrem sa ii rasplatim pentru aceasta nu doar financiar, ci si printr-un plan personalizat de evolutie, mediu prietenos si seriozitate. Dacă ni te vei alătura, vei face parte dintr-o echipă de oameni faini, plini de viață și entuziasm. Responsabilitățile tale principale vor fi de a promova si a vinde produsele companiei, in magazin, a asigura consultanta pre si post vanzare clientilor si a te implica activ in realizarea obiectivelor de vanzari.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane