Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Compania CustomSoft avand capital integral romanesc, dezvoltatoare a platformei de comert online EVA doreste sa fie mai aproape de piata si de clientii prezenti sau potentiali. In acest scop crestem echipa de vanzari cu 3 posturi noi. Cautam persoane la inceput de cariera (nu dorim experienta prealabila) cu inclinatii tehnice, cunoscatoare de lucru cu computer-ul si a programelor Office (in special Outlook), vorbitori de limba engleza, avand carnet de conducere si disponibilitate de a calatori (aprox. 10% din timpul de lucru) pentru a-i integra in echipa noastra. Le oferim posibilitatea de a acumula cunostiinte si experienta intr-un mediu dinamic si foarte cautat astazi, de a se integra intr-o echipa cunoscuta si respectata pe piata. Daca aveti nelamuriri va rugam sa nu ezitati sa trimiteti un e-mail cu intrebarile dumneavoastra.

Cerinte

Cunostinte: o Studii/inclinatii tehnice; o Experienta in lucrul cu computerul; o Notiuni de baza Office (in special Outlook, Word si Excel); o Carnet de conducere; o Disponibilitate de a calatori (10% din timpul de lucru); o Cunostinte medii de limba engleza. Abilitati: o Organizare; o Comunicare; o Autoevaluare; o Abilitati de prezentare; o Rezistenta la stress.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai