Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Te pasioneaza masinile si doresti o cariera in domeniul auto? Ai experienta si cauti o noua provocare? Alatura-te echipei noastre de profesionisti condusi de excelenta, dedicati meseriei si clientilor. Trimite-ne acum CV-ul tau si te vom contacta imediat cand vom avea o pozitie potrivita profilului tau. Responsabilitati - Programează şi recepţionează autovehiculele - Efectuează diagnosticarea; - Deschide comenzile de reparaţii şi urmăreşte desfăşurarea reparaţiilor; - Estimează costul reparaţiei (piese, materiale, manopera) - Efectuează controlul de calitate, predă autovehiculele - Asigură legătura cu clientul, în scopul informării reciproce, legată de stadiul lucrării şi planificarea sa; - Efectuează controlul final al lucrărilor executate şi suplimentar, controlul sistemelor de direcţie, frânare şi rulare - Predă autovehiculul reparat şi controlat clientului (completează fişa de control de calitate)

Cerinte

- Studii medii (studiile superioare: Universitatea Politehnica, Autovehicule Rutiere reprezinta un avantaj) - Cunostinte bune de limba engleza - Utilizare PC Oferta (bonusuri, beneficii) - Salariu fix motivant plus salariu variabil (bonusuri, in functie de realizarea obiectivelor agreate) - Posibilitatea de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional intr-un grup de prestigiu - Instruire permanenta la standarde ridicate si posibilitatea de a obtine certificari valabile international

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja