Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Angajam agenti de vanzari prin telefon pentru proiecte aflate la inceput sau deja in derulare.. Care sunt pasii? Aplici, vei fi sunat, ne cunoastem la un interviu, afli toate detaliile, iar cei selectati au posibilitatea de a incepe job-ul/ trainingul imediat :). Descrierea jobului - Initierea apelurilor telefonice catre clienti amabili (speram); - Vanzari calitative (de servicii bancare, asigurari medicale, etc) catre aceiasi clienti (amabili, am spus!); - Procesarea si introducerea in sistem a datelor, caci ne trebuiesc si dovezi scrise, nu?; - Intregirea atmosferei placute de la locul de munca, iar tu poti face diferenta! Ce oferim: - Vrei, nu vrei, training platit sigur o sa ai; - Contract individual de munca declarat (doar n-ai vrea sa lucrezi ilegal!); - Salariu fix atractiv (9.5lei/ ora lucrata) + bonusuri din fiecare vanzare; - O CALIFICARE PROFESIONALA recunoscuta, platita de catre compania Telbridge (ce va ramane a ta si numai a ta!) - Program accesibil, zicem noi, in intervalul: 9:00 – 17:00 (FULL-TIME 8h sau PART-TIME 4h/ 6h); - Posibilitati reale de promovare in functie de performante; - O locatie buna si un mediu prietenos de lucru.

Cerinte

Ce ne-am dori de la tine: - Sa fii prieten cu limba romana; - Ai copiat sau nu, macar diploma de Bacalaureat sa ai; ah, ESTI DEJA STUDENT? perfect pentru noi (dar si pentru tine!); - Să fii capabil să inveti a soluționa task-uri cu care probabil nu te-ai mai întâlnit; - Sa dai dovada de spontaneitate si atentie distributiva, pentru ca stim ca poti; - Sa fii comunicativ, responsabil si determinat; si hai ca nu-ti cerem prea mult, nu? :) Punem pret pe OM, nu pe CV neaparat, asa ca abia asteptam sa ne cunoastem. Ti-ar placea sa lucrezi cu noi! :)

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai