Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O pozitie importanta in activitatea comerciala este reprezentata de consilierul de vanzari. Ne dorim sa ocupi tu aceasta pozitie daca ai spirit de echipa si esti o persoana dinamica si comunicativa. Te vei ocupa de partea de vanzari, vei lucra cu casa de marcat, vei supraveghea pe calculator stocul de marfa si vei factura. Produse comercializate: perdele, draperii, tapet, foto-tapet, lenjerii, cuverturi, accesorii etc. Beneficii Contract de munca pe o perioada nedeterminata; Salarizare bruta de 2100 lei/luna, cu posibilitate de negociere dupa 6 luni; Un loc de munca sigur intr-un magazin de lux din sectorul 1.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job Capacitate de concentrare si usurinta in comunicare; Initiativa, perseverenta, dinamism, prezenta agreabila ; Experienta in domeniul vanzarii textilelor pentru casa (lenjerii de pat, prosoape, perdele, draperii); Studii medii/superioare terminate; Cunostinte MS Office (Word, Excel). Limba engleza la nivel conversational;

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja