Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o persoana dinamica, cu spirit comercial si capacitate de a relationa cu usurinta, pentru a se alatura departamentului de vanzari al clientului nostru. Clientul nostru este o societate din Tunari, Ilfov.

Cerinte

In calitate de Consilier vanzari online si showroom va trebui: - sa consiliezi si sa indrumi clientii in scopul achizitionarii de produse electrocasnice si de mobilier; - sa promovezi produsele companiei; -n sa realizezi target-ul lunar de vanzari previzionat; - sa semnalizezi corect produsele si sa realizezi plasari suplimentare pentru cele aflate in promotia curenta; - sa gestionezi corespunzator stocurile de marfa, precum si resursele si consumabilele; - sa intretii fluxul de aprovizionare si sa previzionezi fluctuatiile influentate de factori externi; - sa intocmesti rapoartele si documentele specifice activitatii; Beneficii: • Salarizarea este negociabila in functie de experienta si abilitati; • Se ofera transport din oras la punctul de lucru; • Posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, unde exista reale sanse de dezvoltare profesionala.

3 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja